Jan Saudek - Destiny walks down the river carrying two innocent Children

Nejdelší strana: 18 cm

Ručně kolorovaná fotografie, 14x18 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo top certifikát
108551. Destiny walks down the river carrying two innocent Children
Dražba ukončena:01.02.2024 22:25:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč