Jan Saudek - Čtenářka

Nejdelší strana: 56 cm

Ručně kolorovaná fotografie, 28x33 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Datováno 1992. Rám, sklo. Vzadu certifikát.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

125414. Čtenářka
Zbývá:32 dnů, 21 hodin
Konec dražby:31.10.2024 22:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč