Jan Saudek - Čtenářka

Nejdelší strana: 56 cm

Ručně kolorovaná fotografie, 28x33 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Datováno 1992. Rám, sklo. Vzadu certifikát.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

125414. Čtenářka
Dražba ukončena:31.10.2024 22:36:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč