Jan Saudek - Boeing 737

Pozn.: Rámováno a paspartováno přímo u rámaře autora. Dílo je zasazeno ve výjimečné paspartě.

Fotografie - Ofset, 21x14 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

87163. Boeing 737
Dražba ukončena:07.12.2022 21:33:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč