Jan Saudek - Akt v klobouku

Nejdelší strana: 47 cm

Fotografie - ofset, 21x14 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Rámováno pro ateliér Jana Saudka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

152228. Akt v klobouku
Dražba ukončena:11.01.2026 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč