Jan Saudek - 120 km/h

Litografie, 37x47 cm. Signováno v tisku a tužkou vpravo dole Jan Saudek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

84357. 120 km/h
Dražba ukončena:12.10.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč