Jan Pašek - Hýření na Sázavě

Akvarel, 46x27 cm. Signováno vpravo dole J. Pašek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1960
Narodil se v Libni u Jílového. Studoval UMPRUM u profesorů Dítěte a Hofbauera, dále pak AVU u profesorů Schwaigera a Pirnera. Byl francouzským legionářem. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství a figurálním námětům. Náměty ke své tvorbě čerpal z dramatických událostí 1. světové války, francouzské a české krajiny.

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

67957. Hýření na Sázavě
Dražba ukončena:24.10.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.10.2021 21:29:38 468
500 Kč 14.10.2021 13:02:31 4656