Jan Mikule - Náves

Olej na kartonu, 28x39 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1230. Náves
Dražba ukončena:02.06.2014 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2014 20:51:07 74
500 Kč 02.06.2014 20:08:43 33