Nejdelší strana: 27 cm
1x Kombinovaná technika, 7x litografie. Rozměry od: 10x6 cm do 27x11 cm. Všechny signovány Mácha. 7x pasparta, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1926-1984
Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského. Věnoval se malbě, užité grafice a knižní ilustraci.