Jan Luyken - Soubor 2 grafických listů

Lepty, oba 18x14 cm. Zavraždění Eduarda II anglického a markýze de Mondaldeschi. Jeden signován vpravo dole I.L. Pasparty z ručního papíru.

Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.

Jan Luyken
21807. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:19.09.2018 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč