Jan Kučera - Konvolut 2 prací - Zvířátka

Nejdelší strana: 34 cm

Kombinované techniky, 21x27 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 1946. Paspartováno.

o autorovi: H. M. Kučera – ilustrátor, kreslíř

118077. Konvolut 2 prací - Zvířátka
Dražba ukončena:23.06.2024 20:49:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.06.2024 20:46:29 10062
500 Kč 23.06.2024 8:50:49 11023