Jan Kojan - Zátiší s rybami

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole J.Kojan, rám.

o autorovi: 1886 - 1951
Studoval ve speciálce prof. Mžika na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze v ateliérech E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Hynaise. Později ve speciálce německého malíře K. Krattnera. Studijní cesty do Francie. Věnoval se nejčastěji malbě jihočeských rybářů, výlovů, zátiší s rybou a rybářským zátiším.
Je zastoupen v NG Praha, Galerii pražského hradu a v dalších krajských galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

9085. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:30.03.2017 22:17:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč