Olej na plátně, 53x69 cm. Signováno vpravo dole J. Hulinský. Rámováno.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1889 – 1957
Malíř. Studoval soukromě u L. Vacátka, K. Reisnera a J. Krále