Jan Holoubek - Schoulený akt

Olej na plátně. 74x120 cm. Signováno vpravo dole Holoubek 68. Olištováno.

o autorovi: 1949
Grafik, malíř. Studoval na AVU v Praze u prof. Čepeláka. Vedle přírodní tématiky se zabývá také figurálními náměty. Jako techniku používá nejčastěji linoryt, experimentoval i s dřevorytem a leptem. Zpracovává rovněž civilizační motivy. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha.

303183. Schoulený akt
Dražba ukončena:12.01.2020 20:25:07
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 300 Kč