Jan Hlava - Vesnice v zimě

Olej na kartonu, 41x59 cm, signováno vpravo dole J. Hlava, rám.

Pozn.: Karton prohnutý. Malba mírně poškozena.

5293. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:28.09.2016 19:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč