Jan Hladký - Podzim na chalupě

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Hladký 2004. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1931
Malíř, studoval a pracoval v technických profesích, soukromě se věnoval malbě, zvláště krajinomalbě, zátiší a malbě květin. Zabýval se též artprotisem a restaurátorskými pracemi.

vydraženo velký formát
104421. Podzim na chalupě
Dražba ukončena:08.10.2023 21:26:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč