Jan Havlic - Náš Pepa na procházce

Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno dole Havlic Jan. Rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1938. Studoval výtvarný obor na pedagogických fakultách v Plzni a Praze. Od roku 1967 byl výtvarník ve svobodném povolání, ve volné malířské tvorbě se věnoval figurální malbě, krajině, portrétu i zátiší. Vytvářel také monumentální kompozice pro architekturu. Vystavoval na členských výstavách SČVU doma i v zahraničí. Jen práce jsou zastoupeny v českých galeriích a v bulharském Plevenu.

21253. Náš Pepa na procházce
Dražba ukončena:27.06.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.06.2018 23:32:33 4027