Jan Dvořák - Cestou od Mrače

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vlevo dole J. Dvořák. Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

Jan Dvořák
92911. Cestou od Mrače
Dražba ukončena:02.04.2023 20:20:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.04.2023 20:17:09 11519
500 Kč 31.03.2023 12:21:03 12391