Olejomalby na sololitu, od 14x22 cm do 26x35 cm. Signovány Čihák. Rámovány.
o autorovi: 1940 – 2021 Malíř, ve výtvarné práci se vzdělával soukromě u J. Šmidry a R. Bucháčka. Po sametové revoluci si otevřel vlastní galerii v Poličce.