Jan Čihák - Konvolut 3 prací - Krajiny

Olejomalby na sololitu, od 14x22 cm do 26x35 cm. Signovány Čihák. Rámovány.

o autorovi: 1940 – 2021
Malíř, ve výtvarné práci se vzdělával soukromě u J. Šmidry a R. Bucháčka. Po sametové revoluci si otevřel vlastní galerii v Poličce.

122499. Konvolut 3 prací - Krajiny
Dražba ukončena:01.09.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2024 20:42:56 13601