Olej na sololitu, 22x22 cm a 36x27 cm. Signovány vpravo dole Čihák. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1940 – 2021
Malíř, ve výtvarné práci se vzdělával soukromě u J. Šmidry a R. Bucháčka. Po sametové revoluci si otevřel vlastní galerii v Poličce.