Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x31 cm. Signováno vpravo dole Čapoun 67. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1915 – 1973
Malíř, výtvarník. Studoval AVU v Praze u O. Nejedlého. Studijně navštívil Rakousko, Itálii a Řecko. Po studiu odešel do Zlína, kde nastoupil do filmových ateliérů a věnoval se práci pro loutkový film. Věnoval se také malbě, vystavoval ve Zlíně, Moravských Budějovicích, Valašském Meziříčí. V r. 1970 se stal předsedou České numismatické společnosti ve Zlíně.