Jan Beran

24575. Spolupráce

popis: Fotografie, 23x18 cm. Signováno zezadu Jan Beran. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.11.2018 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč