Jan Beran - Leonid Ochrymčuk

Fotografie, 30x35 cm. Signováno vzadu Jan Beran, autorské razítko Volný list.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1955
Fotograf. Studoval na ČVUT obor architektura. V r. 1982 emigroval do USA, kde pracuje jako architekt a profesionální fotograf v oblasti komerční fotografie, fotografie architektury a průmyslové fotografie. Vydal publikaci Impressions.

Jan Beran
84429. Leonid Ochrymčuk
Dražba ukončena:13.10.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo