Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vlevo dole J. Bauch-Grafa. Rámováno.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1891 - ?
Malíř, rytec. Studoval v ateliéru K. Svolinského. Maloval krajiny, portréty.