James Janíček - Zjevení svatého Jana - soubor 10-ti litografií

Litografie, rozměr obálky 21x14 cm. 30/100. Všechny signovány Janíček. Volné listy v papírové obálce.

o autorovi: 1935-2021
Grafik. Narozen v Kanadě, studoval Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu (USA) a AVU v Praze u profesorů Sychry, Pukla a Silovského. Věnuje se volné grafice, užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, též známkové tvorbě. Je členem SČUG Hollar. Od r. 1996 byl vedoucím grafického ateliéru na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Jeho práce jsou v majetku soukromých i veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i v České republice.

21869. Zjevení svatého Jana - soubor 10-ti litografií
Dražba ukončena:19.09.2018 21:23:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč