James Janíček

58037. Utrpení

popis: Litografie, 86/100, 48x34 cm. Signováno dole uprostřed Janíček 93. Rám, pasparta, sklo.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 20.03.2021 22:06:26 3706