James Janíček - Konvolut 4 kreseb

Kresby, od 26x19 cm do 64x49 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: 1x kresba mírně poškozena.

o autorovi: 1935-2021
Grafik. Narozen v Kanadě, studoval Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu (USA) a AVU v Praze u profesorů Sychry, Pukla a Silovského. Věnuje se volné grafice, užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, též známkové tvorbě. Je členem SČUG Hollar. Od r. 1996 byl vedoucím grafického ateliéru na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Jeho práce jsou v majetku soukromých i veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i v České republice.

98055. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:02.07.2023 21:36:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč