Akvarel, 50x65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1959, rám, pasparta, zaskleno.
1924, Hodkovice nad Mohelkou - 1988
Student Státní grafické školy (1948, prof. K. Müller). Byl malířem krajinářem. Několik jeho výstav se konalo v regionu z kterého pocházel.
Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.