J.A. Kellar - Moravské Křižánky

Akvarel, 50x65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1959, rám, pasparta, zaskleno.

1924, Hodkovice nad Mohelkou - 1988
Student Státní grafické školy (1948, prof. K. Müller). Byl malířem krajinářem. Několik jeho výstav se konalo v regionu z kterého pocházel.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

1556. Moravské Křižánky
Dražba ukončena:26.11.2014 19:58:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.11.2014 19:53:15 495