J. Wenner - Idylické odpoledne v lesním mlýně

Akvarel, 33x52 cm. Signováno vpravo dole J. Wenner 828. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen. V papíře místě skvrnky. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 79 cm

108828. Idylické odpoledne v lesním mlýně
Dražba ukončena:10.01.2024 20:29:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč