J. Tomášek - Konvolut 3 pragensií

Olejomalby, 2x 20x13 cm a 1x 16x27 cm. Signovány J. Tomášek. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

81674. Konvolut 3 pragensií
Dražba ukončena:17.07.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč