J. Sýkora - Na mlatě

Olej na sololitu, 50x60 cm, signováno vpravo dole J. Sýkora, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

8133. Na mlatě
Dražba ukončena:22.02.2017 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 22.02.2017 20:10:27 1206
700 Kč 06.02.2017 15:23:56 683