Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Stehlík, rám.
1905, Milevsko - 1991
Student AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se zejména krajinomalbě ale také i zaběrům z denního života a pracovním námětům. Vystavoval hlavně v Praze a Ostravě.
Pozn.: Rám poškozen