J. Proškovec - Dudák - Kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole J. Proškovec 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

108132. Dudák - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:27.12.2023 22:35:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč