J. Přibík - Na statku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole J. Přibík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

308832. Na statku
Dražba ukončena:03.06.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč