J. Mühl - Rybáři v přístavu

Kombinovaná technika, 8x12 cm. Signováno vlevo dole J. Mühl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malb v místě poškozena.

J. Mühl
23970. Rybáři v přístavu
Dražba ukončena:01.11.2018 21:32:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.11.2018 21:27:19 710
500 Kč 26.10.2018 0:22:11 4063