J. Mühl

23970. Rybáři v přístavu

popis: Kombinovaná technika, 8x12 cm. Signováno vlevo dole J. Mühl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malb v místě poškozena.

dražba ukončena: 01.11.2018 21:32:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.11.2018 21:27:19 710
500 Kč 26.10.2018 0:22:11 4063