J. Mareš, M. Šimková, Kovařík a další - Konvolut 3 kreseb

Různé kresebné techniky, od 20x28 cm do 27x16 cm. Všechny signovány, 1x nečitelně. 3x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Mareš, M. Šimková, Kovařík a další
60316. Konvolut 3 kreseb
Dražba ukončena:16.06.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.05.2021 9:13:21 882