J. Bouda, L. Jiřincová, M. Švabinský, M. Houšť,.. - Konvolut 8 grafických listů

Různé grafické techniky, od 4x3 cm do 12x12 cm. Většina signována tužkou. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

87132. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:07.12.2022 22:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč