J. Janovský - Dráteník

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole J. Janovský, rám.

3937. Dráteník
Dražba ukončena:30.03.2016 19:40:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč