Ivana Dědičíková - Domov v srdci II

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Dědičík 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1976
Ivana Urbánková se narodila v Roudnici nad Labem a maluje pod rodným jménem Dědičíková. Malovat začala při dálkovém studiu pedagogické školy v roce 2013, k malbě na plátno ji přivedl profesor Moškon. Odborné vzdělávání získávala u akademického malíře Ildara Youssoupova.

92680. Domov v srdci II
Dražba ukončena:12.04.2023 22:21:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč