Ivan Mládek - Spartakiády v Čechách už v době kamenné

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole I. Mládek. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1942
Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem Mladý svět. Společně s Jaroslavem Myslivečkem vytvářeli monumentální antiperspektivní obrazy. Společné obrazy podepisovali Josef II. Později začal Mládek své motivy realizovat v samostatné, naivisticky laděné stylizované malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo velký formát
128439. Spartakiády v Čechách už v době kamenné
Dražba ukončena:20.11.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:100 000 Kč