Ivan Gruber - Zahrada v Michli

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vpravo dole Gruber 56. Rám.

Pozn.: Obraz je reprodukován v monografii Ivan Gruber, Kameny dávných cest, str. 24.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

29862. Zahrada v Michli
Dražba ukončena:28.03.2019 21:11:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč