Olej na překližce, 27x37 cm. Nesignováno.
Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.