Ivan Gruber - Rybník Kaňov

Olej na překližce, 27x37 cm. Nesignováno.
Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

27284. Rybník Kaňov
Dražba ukončena:31.01.2019 18:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 22.01.2019 14:07:01 329
800 Kč 14.12.2018 21:52:14 2001