Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Gruber. Rámováno.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.