Ivan Bukovský

60913. Postava

popis: Olej na sololitu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2002. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 19:32:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 400 Kč