Ingrid Glaserová - Figurální kompozice

Litografie, 63x49 cm. Signováno tužkou vpravo dole I. Glaserová 91. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1955
Malířka, grafička. Studovala na SUPŠ v Praze a na VŠUP u prof. Jágra v ateliéru filmové a televizní grafiky, a dále na Rietveld Academy v Amsterodamu. Absolvovala studijní pobyt v Holandsku a v Kalifornii. Pracovala jako výtvarnice v animovaném filmu, věnovala se figurální grafice a malbě. V současnosti navrhuje skleněné objekty pro sklárnu Ajeto u Nového Boru.

93778. Figurální kompozice
Dražba ukončena:16.04.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.04.2023 7:43:25 831