Igor Piačka - Konvolut 2 grafických listů - Akt a vášeň

Suchá jehla a mezzotinta, 22x15 cm a 16x10 cm. Signovány vpravo dole tužkou. Datovány rokem 1991 a 1992. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1962
Slovenský malíř

114794. Konvolut 2 grafických listů - Akt a vášeň
Dražba ukončena:21.04.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč