Igor Grimmich

62298. Uvolnění

popis: Olej na plátně, 11x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu autorský přípis Igor Grimmich 2009.

o autorovi: 1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Rittsteina. Zúčastnil se řady výstav, za své práce obdržel několik cen. Zabývá se figurální malbou, s oblibou zobrazuje též iluzivní architekturu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 28.07.2021 19:47:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč