Hurt, Signatura nečitelná - Konvolut 2 olejomaleb - Zima u chalup, Motiv z jižních Čech

Olejomalby, 21x26 cm a 30x37 cm. 1x signováno Hurt, 1x signováno nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

95626. Konvolut 2 olejomaleb - Zima u chalup, Motiv z jižních Čech
Dražba ukončena:21.05.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.05.2023 22:45:11 10207