Hugo Henschl - Krajina v podvečer

Pastel na kartonu, 43,5x58,5 cm. Signováno vpravo dole H. Henschl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

301161. Krajina v podvečer
Dražba ukončena:02.10.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč