Lederer - Chaloupky na vršku v zimě

Olej na kartonu, 60x73 cm, signováno vlevo dole Lederer 1942, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba zašpiněna.

2897. Chaloupky na vršku v zimě
Dražba ukončena:01.10.2015 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč