Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x22 cm. Signováno vpravo dole H. Bauer. Rámováno.
o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.