Hubert Bauer

61640. Zimní Praha

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x22 cm. Signováno vpravo dole H. Bauer. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:45:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč